Małe Serduszka współpracują z firmami i osobami prywatnymi, które poprzez swoją działalność wpływają pozytywnie na środowisko, promują zdrowy tryb życia lub tworzą wartościowe produkty, a przede wszystkim wspierają działalność naszej Fundacji.

Jesteśmy otwarci na różnego rodzaju współpracę!

Dlaczego warto z nami współpracować? Dlaczego warto zostać naszym sponsorem?

1. Przede wszystkim dążymy do tego, aby nasza współpraca opierała się na wzajemnym szacunku i przyjacielskich relacjach.

2. Dzięki współpracy z naszą Fundacją zyskujesz większe zaufanie społeczne.

3. Pracownicy mogą aktywnie włączyć się w pomoc potrzebującym.

4. Dzięki globalnej działalności Fundacji reklama marki na stronie www oraz portalach społecznościowych będzie na skalę całego kraju.

5. Reprezentujemy sponsora na wystąpieniach publicznych organizowanych przez Fundację (koncerty, zbiórki charytatywne).

6. Sponsoring Fundacji może działać na korzyść firmy, kiedy stara się pozyskać partnera.

7. Możliwa reklama sponsora poprzez umieszczanie logo firmy na koszulkach FMS.

8. Inne formy reklamy: na www, na profilu Facebook, na profilu Instagram, w mailingach, w broszurach/ ulotkach reklamowych.

9. Na koniec najważniejsze – pomagasz tym, którzy tego najbardziej potrzebują. Daje Ci to ogrom satysfakcji i motywacji do zmagań z trudnościami i przeszkodami w codziennym życiu.

Masz pomysł na współpracę lub sponsoring? Napisz do nas koniecznie! 🙂

KONTAKT

Współpracują z nami:

logo

MEMI – firma z Polski produkująca rzeczy dla dzieci (pościele, prześcieradła, ochraniacze, kocyki, poduszki, dekoracje).

Produkt są szyte ręcznie z największą dokładnością i z wykorzystaniem najlepszych jakościowo materiałów. Wszystkie materiały z jakich wykonane są produkty (tkaniny, wypełnienia, pianki, zamki, a także nadruki na tkaninach i nici) posiadają certyfikat Oeko-Tex® Standard 100.

Produkty są w 100% bezpieczne dla dzieci, a wzory drukowane na materiałach to rysunki autorskie.

Sklep przekazuje co miesiąc 10% od każdej swojej sprzedaży na konto naszej Fundacji!

Kontakt:
mail: biuro@memi.eu
tel: + 48 694 192 923
www.memi.eu

logo

Oleje z Doliny to niewielka olejarnia z Doliny Baryczy. Firma tłoczy oleje osobiście, rozlewa, zakręca i etykietuje dzięki czemu na każdym etapie ich produkcji są w stanie dopilnować i sprawdzić ich jakość. Do tłoczenia stosują najwyższej jakości ziarna. Produkcja odbywa się zgodnie z systemem HACCP.

Oleje nie poddaje się żadnej obróbce, dzięki czemu zachowują wszystkie swoje dobroczynne właściwości. Są doskonałą suplementacją do codziennej diety. Ze względu na produkcję w 100% naturalną, oleje charakteryzują się głębokim aromatem i są bardzo smaczne, posiadają naturalny osad.

Kontakt:
mail: olejezdoliny@gmail.com
tel: + 48 601 564 899