Pomysł założenia Fundacji Małe Serduszka zrodził się w 2016r. na wrocławskiej Starówce.
I choć wszyscy pod względem zawodowym działamy w całkiem innych obszarach, łączy nas jedna, bardzo ważna rzecz – potrzeba niesienia pomocy.

“Bo w życiu najważniejsze jest życie”

Wielokrotnie zdarza się tak, że rodzice lub inne instytucje w obliczu choroby lub niepełnosprawności swojego dziecka lub podopiecznego w dużym stopniu zdani są sami na siebie. Państwowa opieka zdrowotna nie jest w stanie sprostać wszystkim potrzebom.
W takich sytuacjach z pomocą przychodzą Małe Serduszka. Jesteśmy grupą ludzi, dla których widok uśmiechu na twarzy dziecka jest czymś bezcennym.

Często znajomi pytają nas:

– Czy Twoje dziecko jest chore?

My odpowiadamy:

– Nie, nasze dzieci są zdrowe lub niektórzy jeszcze ich nie mają. A dlaczego pytasz?

– Bo zawsze jest tak, że fundację zakładają osoby, które mają chore dzieci.

Nasza Fundacja jest inna! Nie została założona, bo my tego potrzebujemy!

Założyliśmy ją, aby nieść pomoc innym!

Zespół pracowników fundacji wspierają w działaniach wolontariusze oraz partnerzy ze środowisk biznesowych, samorządowych, a także osoby ze świata nauki, sportu, sztuki, kultury i show biznesu.

Wszystko zaczęło się od nas..


Krzysztof_Gorniak

Krzysztof Górniak

Magister inżynier informatyki. Od 2012 roku właściciel firmy informatycznej. Miłośnik nowinek technicznych i sportu. Swój wolny czas poświęca żonie i córce Weronice.

Czytaj więcej..

Piotr_Zarowny

Piotr Zarówny

Inżynier Mechanik, muzyk, przedsiębiorca. Właściciel firmy produkującej luksusowe artykuły dla zwierząt. W wolnych chwilach gotuje i gra w squasha.

Czytaj więcej..