Aktualnie nie posiadamy statusu organizacji, której można przekazywać 1% swojego podatku na rozliczeniu rocznym PIT. Nasza Fundacja musi istnieć nieprzerwanie przez 2 lata, zanim go otrzyma. Możesz natomiast przekazać swój 1% podatku na wsparcie działań Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego dla dzieci w Jaszkotlu. Więcej informacji na temat działalności ZOL znajdziesz wchodząc na ich stronę internetową lub fan page na Facebooku.

Środki pozyskane dzięki zaufaniu podatników, ośrodek w Jaszkotlu przeznacza na realne i najważniejsze potrzeby ich podopiecznych, bo 1% dla tej organizacji to realna pomoc potrzebującym dzieciom.

W rozliczeniu PIT można zidentyfikować organizację pożytku publicznego po numerze wpisu do Krajowego Rejestru Sądowego (KRS). W przypadku Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Jaszkotlu jest to numer: KRS 0000242402

Więcej informacji na temat przekazywania jednego procenta swojego podatku znajdziesz pod adresem: http://poradnik.ngo.pl/jeden-procent

logo_1procent


Chcesz wesprzeć finansowo działania naszej Fundacji? Zawsze możesz wpłacić darowiznę na nasze konto! Oto dane do przelewu:

Fundacja Małe Serduszka

ul. Legnicka 65

54-206 Wrocław

Nr konta: PL 27 1050 1575 1000 0090 3116 5732

ING Bank Śląski S.A.