FAQ, czyli najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi na nie.
Ta zakładka jest aktualizowana na bieżąco.

Kliknij na pytanie, aby uzyskać odpowiedź! Kliknięcie po raz kolejny, zwinie odpowiedź.

Jaki jest adres wysyłki do FMS?

Wszystkie listy, przesyłki, paczki, nalezy kierować na adres:

Fundacja Małe Serduszka, ul. Legnicka 65, 54-206 Wrocław.

Co oznacza MS lub FMS?

Są to skróty od "Małe Serduszka" lub "Fundacja Małe Serduszka".

Gdzie jest główna siedziba FMS?

Pytacie często, gdzie jest nasza główna siedziba? Mamy dla Was odpowiedź na to pytanie: Ja z Piotrkiem jesteśmy z Wrocławia, ale to nie znaczy, że główna siedziba będzie we Wrocławiu. Chcemy działać w całej Polsce i za granicą. Chcemy w każdej większej miejscowości mieć nasz oddział. I przechodząc już do odpowiedzi na pytanie: Nasza główna siedziba będzie zawsze tam, gdzie będziecie Wy w danym czasie!

Jak wygląda kwestia zatrudnienia w Fundacji?

Każdy z pracowników lub współpracowników Fundacji rozpoczyna swoją pracę na zasadach wolontariatu. Jednak wraz z rozwojem Fundacji oraz umocnienia jej na rynku przewidujemy dla najbardziej aktywnych osób zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Czy Fundacja posiada puszki i skarbony wykorzystywane podczas zbiórek?

Tak, Fundacja posiada puszki kwestarskie i skarbony stacjonarne wykorzystywane w celu prowadzenia zbiórek publicznych na rzecz podopiecznych Fundacji. Puszki i skarbony są odpowiednio oznaczone i posiadają swój unikalny numer. Jeśli uważają Państwo, że osoby zbierające fundusze posiadają podrobioną puszkę lub skarbonę, prosimy o kontakt i podanie unikalnego numeru puszki. Sprawdzimy Państwa zgłoszenie na bieżąco.

Czy mogę wybrać na co zostanie przeznaczona moja darowizna?

Twoja darowizna zostanie przeznaczona na cele statutowe Fundacji. Środki od darczyńców zawsze są przekazywane na realizację programu Fundacji, których celem jest wsparcie dla dzieci w najtrudniejszych sytuacjach życiowych. Jeśli chcesz wybrać, na co ma zostać przeznaczona Twoja darowizna, poinformuj nas o tym!

Jeśli nie ma w tym miejscu odpowiedzi na Twoje pytanie, zapraszamy do kontaktu:

KONTAKT